پشتیبانی فنی

ما همیشه کنار شما هستیم

بهترین قیمت

بهترین قیمت را از ما بخواهید

تضمین کیفیت

با اطمینان از ما خرید کنید

ارسال سریع

ارسال سریع به سراسر کشور

فروشگاه تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی رسپینامد

هدف فروشگاه تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی رسپینامد ارائه بهترین تجهیزات در حوزه سلامت و پزشکی، و جلب رضایت مشتریان گرامی می‌باشد. ما قصد داریم فروشگاه تجهیزات پزشکی رسپینامد را به فروشگاهی آنلاین تبدیل کنیم که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه‌ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند. ازین رو محصولات و تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی را در دسته‌های مختلف: لوازم توانبخشی و ارتوپدی، لوازم بارداری و نگهداری از کودک، لوازم و تجهیزات تناسب اندام، ضد عفونی کننده ها، تب سنج دیجیتال، دستگاه تست قند خون، دستگاه تصفیه آب، دستگاه تصفیه هوا، دستگاه کمک تنفسی، دستگاه مرطوب کننده هوا، دستگاه مکنده خانگی، ماساژور، ترازو دیجیتالی، محرک الکتریکی اعصاب، اکسیژن ساز، فشار سنج، نبولایزر، تخت پزشکی، ویلچر، وسایل کمک حرکتی،  تشک طبی،  بالش طبی و … گرد‌آوری کرده‌ایم.

جدیدترین تجهیزات پزشکی

۳۰,۶۰۰ تومان
محلول ضدعفونی کننده هایساید Si 25 دارای قدرت زیادی در حذف تمامی باکتری‌های مضر از جمله توبرکلوزیس و انواع ویروس‌ها است.
۲۶۵,۰۰۰ تومان
جوراب واریس ورنا پلاس AG با کفه بالای ران سیلیکون دار ورنا Verna با فشارتقریبی 24- 30 میلی متر جیوه جهت جلوگیری از پیشرفت و بهبود درد بیماری واریس استفاده می‌شود.
۱۶۵,۰۰۰ تومان
قوزبند اداری نئوپرنی ADOR برای درمان شکستگی استخوان ترقوه و جلوگیری از افتادگی شانه ها کاربرد دارد.
۹۰,۰۰۰ تومان
باند تنیس البو نئوپرن کد Verna V405 دارای پد دایره ای برای فشار بیشتر بر روی عضله است و باعث کاهش درد ناشی از کشیدگی عضلات بازو می‌شود.
۱۴۵,۰۰۰ تومان
خرید مچ شست بند آتل دار(چپ و راست) ADOR برای درمان و پیشگیری التهاب تاندون‌های مچ، پیشگیری از عارضه کشیدگی تاندون شست، درمان شکستگی‌های خفیف توصیه شده است.
۱۸۵,۰۰۰ تومان
جوراب واریس ورنا مدل BG بدون کفه بالای ران Verna برای کنترل انواع نارسایی عروق مانند زخم واریس و اگزمای وریدی استفاده می‌شود.
۷۹۰,۰۰۰ تومان
زانوبند با مفصل مدرج ADOR جهت درمان بعضی از بیماری‌های زانو، کشیدگی و ضرب‌دیدگی شدید لیکامان‌های زانو و... استفاده می‌شود.
۹۵,۰۰۰ تومان
ساق بند زانوبند حوله ای ADOR همچون کپسولی، زانو و عضلات ساق پا را در بر گرفته و حمایت می کند و برای پیشگیری از آسیب ها مناسب است.
۱۲۵,۰۰۰ تومان
آرنج بند نئوپرنی ADOR باعث پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های خاص در گلف بازان و تنیسورها شده و همچنین در مشاغلی که از این عضو زیاد استفاده می‌شود مانند مکانیکی فشار وارده بر عضو را کاسته و از آرنج افراد محافظت می‌نماید.
۳۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
اسکوتر برقی مدل M150 فراتک دارای تنظیم سرعت تا 12 کیلومتر بر ساعت و موتور 500 وات ساخت تایوان است.
تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی