پشتیبانی فنی

ما همیشه کنار شما هستیم

بهترین قیمت

بهترین قیمت را از ما بخواهید

تضمین کیفیت

با اطمینان از ما خرید کنید

ارسال سریع

ارسال سریع به سراسر کشور

فروشگاه تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی رسپینامد

هدف فروشگاه تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی رسپینامد ارائه بهترین تجهیزات در حوزه سلامت و پزشکی، و جلب رضایت مشتریان گرامی می‌باشد. ما قصد داریم فروشگاه تجهیزات پزشکی رسپینامد را به فروشگاهی آنلاین تبدیل کنیم که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه‌ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند. ازین رو محصولات و تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی را در دسته‌های مختلف: لوازم توانبخشی و ارتوپدی، لوازم بارداری و نگهداری از کودک، لوازم و تجهیزات تناسب اندام، ضد عفونی کننده ها، تب سنج دیجیتال، دستگاه تست قند خون، دستگاه تصفیه آب، دستگاه تصفیه هوا، دستگاه کمک تنفسی، دستگاه مرطوب کننده هوا، دستگاه مکنده خانگی، ماساژور، ترازو دیجیتالی، محرک الکتریکی اعصاب، اکسیژن ساز، فشار سنج، نبولایزر، تخت پزشکی، ویلچر، وسایل کمک حرکتی،  تشک طبی،  بالش طبی و … گرد‌آوری کرده‌ایم.

جدیدترین تجهیزات پزشکی

۲۱۰,۰۰۰ تومان
قوزک بند ساده نئوپرنی ADOR برای قوزک‌های ضعیف یک محصول طبی مناسب است و از بروز آسیب جلوگیری می‌کند.
۳۰۰,۰۰۰ تومان
بشکم بند تمام کش پلدار با کش ساپورت الحاقی ADOR عد از زایمان طبیعی، بعد از جراحی‌های شکم، کمر و سزارین و برای درمان کمر دردهای خفیف استفاده می‌شود.
۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان
دستگاه ضدعفونی کننده هوشمند SMARTSEPT-W اتوماتیک دارای ظرفیت 1000 بار پاشش محلول ضدعفونی کننده است.
۶۵۰,۰۰۰ تومان
کمربند طبی 4 فنره کد Verna V201 برای بیماری‌های شایع کمر استفاده می‌شود و دارای چهار آتل پشتیبانی انعطاف پذیر در بخش پشتی برای ثبات بیشتر است.
۳۹,۹۰۰ تومان
ژل تاخیری لانگ لاو 50ML از نمونه ژل‌های روان کننده آقایان است که به بهبود زود انزالی کمک می نماید.
تماس بگیرید: ۸۸۶۲۱۵۷۷-۰۲۱
ویلچر حمام ، توالت تختخواب شو دارای زیرپائی ارتوپدی به همراه ساپورت ساق است.
۴۵۰,۰۰۰ تومان
کمربند طبی نرم ADOR سبب بهبود کمردردهای خفیف و اسپاسم عضلات و همینطور درمان رگ به رگ شدن رباط‌های کمر می‌شود.
۶۶۰,۰۰۰ تومان
کمربند طبی سخت صادراتی ویژه ADOR  با جمع کردن شکم‌های بزرگ و کاهش فشاری که وزن شکم بر کمر افرد وارد می‌کند، از ایجاد نیروی کششی شکم بر روی مهره‌ها جلوگیری می کند.
۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ویلچر تاشو دستی فراتک مدل آلفا750 دارای بدنه‌ای از جنس آلومینیوم و فولاد است و قابلیت تا شدن و حمل 150 کیلوگرم وزن را دارد.
۰ تومان
شکم بند رقابتی ADOR بعد از زایمان طبیعی، بعد از جراحی‌های شکم، کمر و سزارین، درمان کمر دردهای خفیف و ... استفاده می‌شود.
تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی