پشتیبانی فنی

ما همیشه کنار شما هستیم

بهترین قیمت

بهترین قیمت را از ما بخواهید

تضمین کیفیت

با اطمینان از ما خرید کنید

ارسال سریع

ارسال سریع به سراسر کشور

فروشگاه تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی رسپینامد

هدف فروشگاه تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی رسپینامد ارائه بهترین تجهیزات در حوزه سلامت و پزشکی، و جلب رضایت مشتریان گرامی می‌باشد. ما قصد داریم فروشگاه تجهیزات پزشکی رسپینامد را به فروشگاهی آنلاین تبدیل کنیم که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه‌ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند. ازین رو محصولات و تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی را در دسته‌های مختلف: لوازم توانبخشی و ارتوپدی، لوازم بارداری و نگهداری از کودک، لوازم و تجهیزات تناسب اندام، ضد عفونی کننده ها، تب سنج دیجیتال، دستگاه تست قند خون، دستگاه تصفیه آب، دستگاه تصفیه هوا، دستگاه کمک تنفسی، دستگاه مرطوب کننده هوا، دستگاه مکنده خانگی، ماساژور، ترازو دیجیتالی، محرک الکتریکی اعصاب، اکسیژن ساز، فشار سنج، نبولایزر، تخت پزشکی، ویلچر، وسایل کمک حرکتی،  تشک طبی،  بالش طبی و … گرد‌آوری کرده‌ایم.

جدیدترین تجهیزات پزشکی

۱۴۰,۰۰۰ تومان
پد خارپاشنه سیلیکونی ADOR برای توزیع متناسب وزن بر روی پاشنه پا مناسب است.
۲۵۰,۰۰۰ تومان
گرمکن کلیه قابل تنظیم(صادراتی) ADOR برای پیشگیری از نفوذ سرما و تشدید درد کلیه بکار می‌رود.
۱۲۵,۰۰۰ تومان
آرنج بند نئوپرنی ADOR باعث پیشگیری از ابتلا به بیماری‌های خاص در گلف بازان و تنیسورها شده و همچنین در مشاغلی که از این عضو زیاد استفاده می‌شود مانند مکانیکی فشار وارده بر عضو را کاسته و از آرنج افراد محافظت می‌نماید.
۱۷۹,۰۰۰ تومان
شکم بند تمام کش سگک دار ADOR بعد از زایمان طبیعی، بعد از جراحی‌های شکم، کمر و سزارین، درمان کمر دردهای خفیف و ... استفاده می‌شود.
۲۶۵,۰۰۰ تومان
ثابت کننده شانه و بازو کد Verna V304 دارای طراحی مناسب و قابل استفاده برای هر دو دست به منظور ثابت نگه داشتن شانه‌ی در رفته است.
۳۴۵,۰۰۰ تومان
استفاده از کمربند طبی سخت صادراتی ADOR در بلند مدت باعث تقویت و حفاظت ستون فقرات کمر و محافظت از عصب سیاتیک نیز خواهد شد.
۱۲۵,۰۰۰ تومان
زانوبند قابل تنظیم با کشکک باز(ابری) ADOR برای درمان کشیدگی و جراحات زانو، پیشگیری از آسیب ورزشکاران و ... استفاده می‌شود.
۲۱۵,۰۰۰ تومان
بشکم بند تمام کش پلدار با کش ساپورت الحاقی ADOR عد از زایمان طبیعی، بعد از جراحی‌های شکم، کمر و سزارین و برای درمان کمر دردهای خفیف استفاده می‌شود.
تماس بگیرید: ۸۸۶۲۱۵۷۷-۰۲۱
تخت چند منظوره مدل KSP PB K HMF/HMF دارای قابلیت‌ها و امکانات فراوان برای بیمارانی است که به ویژه توانایی حرکتی بسیار کمی دارند.
تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی