پشتیبانی فنی

ما همیشه کنار شما هستیم

بهترین قیمت

بهترین قیمت را از ما بخواهید

تضمین کیفیت

با اطمینان از ما خرید کنید

ارسال سریع

ارسال سریع به سراسر کشور

فروشگاه تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی رسپینامد

هدف فروشگاه تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی رسپینامد ارائه بهترین تجهیزات در حوزه سلامت و پزشکی، و جلب رضایت مشتریان گرامی می‌باشد. ما قصد داریم فروشگاه تجهیزات پزشکی رسپینامد را به فروشگاهی آنلاین تبدیل کنیم که افراد، از هر قشر و صنفی که باشند بتوانند نیازهای خود را در کوتاه‌ترین زمان و با صرف کمترین هزینه، و با بالاترین کیفیت ممکن تامین کرده و با رضایت خاطر استفاده نمایند. ازین رو محصولات و تجهیزات پزشکی خانگی و بیمارستانی را در دسته‌های مختلف: لوازم توانبخشی و ارتوپدی، لوازم بارداری و نگهداری از کودک، لوازم و تجهیزات تناسب اندام، ضد عفونی کننده ها، تب سنج دیجیتال، دستگاه تست قند خون، دستگاه تصفیه آب، دستگاه تصفیه هوا، دستگاه کمک تنفسی، دستگاه مرطوب کننده هوا، دستگاه مکنده خانگی، ماساژور، ترازو دیجیتالی، محرک الکتریکی اعصاب، اکسیژن ساز، فشار سنج، نبولایزر، تخت پزشکی، ویلچر، وسایل کمک حرکتی،  تشک طبی،  بالش طبی و … گرد‌آوری کرده‌ایم.

جدیدترین تجهیزات پزشکی

۱۱۰,۰۰۰ تومان
شکم بند رقابتی ADOR بعد از زایمان طبیعی، بعد از جراحی‌های شکم، کمر و سزارین، درمان کمر دردهای خفیف و ... استفاده می‌شود.
تماس بگیرید: ۸۸۶۲۱۵۷۷-۰۲۱
قرص تقویت اسپرم برای آقایان  Fiesta TESTO افزایش‌دهنده اسپرم برای آقایان است.
۸۹,۰۰۰ تومان
زانوبند قابل تنظیم با کشکک باز(ابری) ADOR برای درمان کشیدگی و جراحات زانو، پیشگیری از آسیب ورزشکاران و ... استفاده می‌شود.
۲۲۵,۰۰۰ تومان
کفی طبی سیلیکونی ADOR موجب جلوگیری از آسیب به ستون فقرات در زمان فعالیت‌های ورزشی می‌شود.
۱۲۰,۰۰۰ تومان
مچ کف بند شست دار نئوپرنی ADOR برای درمان دردهای رماتیسمی،جلوگیری از التهاب تاندون ها و ... مورد استفاده قرار می‌گیرد.
۱۹۹,۰۰۰ تومان
قوزک بند نئوپرنی با کش ساپورت لیگامانی ADOR برای درمان و پیشگیری از کشیدن ، ضرب دیدگی و صدمات ناشی از پیچ خوردگی قوزک و مچ توصیه می‌شود.
۷۴۰,۰۰۰ تومان
گام شمار رزمکس مدل PA-W55 برای محاسبه کالری‌های سوزانده شده، شمارش قدم‌ها و مسافت طی شده کاربرد دارد.
۲۰۵,۰۰۰ تومان
زانوبند طبی چهار فنره قابل تنظیم نئوپرن کد Verna V504 برای تسکین درد مفاصل مناسب است.
۹۵,۰۰۰ تومان
گردن بند طبی فیلادلفیا ADOR از محصولات طبی تولید شده در شرکت آدور است که نسبت به کالاهای مشابه محدودیت حرکتی بیشری را اعمال می‌کند.
۱۰۰,۰۰۰ تومان۱۸۶,۰۰۰ تومان

جوراب واریس (بدون کف- بالای زانو) ADOR جهت بهبود علائم بیماری واریس، کاهش درد رگ‌های مبتلا به واریس و ... استفاده می‌شود.

تجهیزات پزشکی و لوازم پزشکی